Zdjęcie produktu Szarpak, mały 35cm - Best Tug Toys - Light Blue
Zdjęcie produktu Szarpak, mały 35cm - Best Tug Toys - Light Blue Zdjęcie produktu Szarpak, mały 35cm - Best Tug Toys - Light Blue
Darmowa wysyłka
Produkt wyślemy do Ciebie za darmo przy zamówieniu od 80zł
Towar wysyłamy kurierem
Bezpiecznie zapakowany produkt wyślemy kurierem DPD.

Szarpak, mały 35cm - Best Tug Toys - Light Blue

Cena produktu: 15,00zł
Szarpak - 35cm

Opis produktu

Gdy twój pies skacze do ciebie by się przywitać, gdy chcesz zrobić krótką przerwę w treningu, ale zachować uwagę zwierzaka, kiedy chcesz się z nim bawić, nawiązać lepszy kontakt lub po prostu cieszyć się wspólnie spędzonym czasem, nie ma nic innego niż szarpusie Best Tug Toys! 

Dane techniczne:

  • długość: ok 35 cm
  • średnica: ok. 3 cm
  • materiał: wysokiej jakości polar pochodzący z recyklingu
  • kolor: żółto-jasnoniebieski (najlepiej rozpoznawalny przez psy)
  • przeznaczenie: psy duże i olbrzymie

Metody wysyłki

Powiązane produkty

Szarpaki Best Tug Toys

SZARPAKI Best Tug Toys to najlepszy wybór dla Twojego psa

Gdy twój pies skacze do ciebie by się przywitać, gdy chcesz zrobić krótką przerwę w treningu, ale zachować uwagę zwierzaka, kiedy chcesz się z nim bawić, nawiązać lepszy kontakt lub po prostu cieszyć się wspólnie spędzonym czasem, nie ma nic innego niż szarpusie Best Tug Toys!

Zaprojektowany z pasją , dbałością o środowisko, wykonany ręcznie, podpisany własnoręcznym podpisem osoby, która dla Ciebie go wykonała.

Wiesz dlaczego nasz szarpak jest wyjątkowy?

Po pierwsze: jest wszechstronny i wygodny.

Best Tug Toys ma szeroki zakres zastosowań podczas codziennej zabawy i kształtowania zachowań. Można z łatwością zabrać go ze sobą idąc na spacer, a dzięki starannemu doborowi kolorów (żółty i niebieski), ułatwia skupienie psa na zabawce. Nasz produkt jest wynikiem wnikliwej analizy setek psów w trakcie zabaw i ćwiczeń. Po błotnych zabawach wystarczy wrzucić go do pralki, szybko schnie i znów jest jak nowy!

Po drugie, jest trwały i wykonane z wielką starannością dla ludzi i środowiska.

Używanie materiału najwyższej jakości i gramatury do produkcji szarpusia Best Tug Toy® gwarantuje jego elastyczność i trwałość. To produkt pleciony ręcznie przez osoby zagrożone wykluczeniem społecznym. Każdy wykonany szarpak jest podpisany przez osobę, która go wykonała. A ponieważ dbamy o ekologię i recykling, dołożyliśmy wszelkich starań, aby upewnić się, że nasz szarpuś zrobiony jest z przetworzonych plastikowych butelek.

Materiały używane do produkcji szarpusiów Best Tug Toys, posiadają zaświadczenia od dostawców, iż spełniają wymogi rozporządzenia REACH. Zarówno materiał, jak i barwniki nie zawierają zakazanych w Europie substancji toksycznych. Wszystkie materiały zakupione są od polskich dostawców.

Po trzecie, jest całkowicie bezpieczny.

Ponieważ nasze Best Tug Toys są tak atrakcyjne dla psów, niewiele trzeba czasu, aby zaczęły go żuć. Nasze zabawki nie rozwarstwiają się w psim pysku na drobne włókna, jak to ma zwyczaj w innych szarpakach. Nie należy jednak zapominać, że szarpuś nie jest gryzakiem. Jest to zabawka do wspólnej zabawy z psem.


Aha, i jeszcze jedno! Zaczynając nasz projekt, chcieliśmy stworzyć niepowtarzalne i wszechstronne zabawki dla psów, a w ten sposób odpłacić im za ich bezwarunkową miłość, jaką nam dają. Dzięki wynikom naszej pracy wzmacnia nas to w przekonaniu, że było warto. Dziękujemy!

Sprawdź produkty

Zapisz się do naszego newslettera

i bądź na bieżąco z nowościami

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
tel. +48 570 363 389
[email protected]