Zdjęcie produktu Idealeash Urban Walk - niebieska - Bite Stop System
Zdjęcie produktu Idealeash Urban Walk - niebieska - Bite Stop System Zdjęcie produktu Idealeash Urban Walk - niebieska - Bite Stop System Zdjęcie produktu Idealeash Urban Walk - niebieska - Bite Stop System Zdjęcie produktu Idealeash Urban Walk - niebieska - Bite Stop System Zdjęcie produktu Idealeash Urban Walk - niebieska - Bite Stop System
Model smyczy: Urban Walk
Smycz miejska z systemem Bite Stop System.
Kolor: Niebieski
Lina smyczy w kolorze niebieskim.
Darmowa wysyłka
Produkt wyślemy do Ciebie za darmo przy zamówieniu od 80zł
Towar wysyłamy kurierem
Bezpiecznie zapakowany produkt wyślemy kurierem DPD.

Idealeash Urban Walk - niebieska - Bite Stop System

Cena produktu: 146,00zł
Idealeash Urban Walk - niebieska

Opis produktu

Z myślą o właścicielach większych psów stworzyliśmy smycz Urban Walk przeznaczoną specjalnie do spacerów po mieście. Odpowiednio dobrana długość pozwala na pełną kontrolę w miejskiej zabudowie, a nasz opatentowany Bite Stop System amortyzuje każde szarpnięcie i zapewnia, że smycz nie zostanie przegryziona przez psa.

  • model: Ubran Walk
  • kolor: niebieska
  • Bite Stop System: tak
  • amortyzacja szarpnięć: tak
  • grubość linki: 10mm
  • długość: 90cm
  • waga: 250g

Smycz przeznaczona dla psów powyżej 20kg. 

Bite Stop System zniechęca psa do gryzienia smyczy przez co ułatwia skupienie się na eksploracji otoczenia. Nie wyrządza żadnej fizycznej krzywdy czworonogowi i uczy właściwego zachowania podczas spacerów.

Metody wysyłki

Powiązane produkty

Smycze Idealeash Urban Walk

Najlepsza miejska smycz na świecie.

Zaprojektowana przez prawdzwiych psich pasjonatów, innowacyjna smycz Idealeash to połączenie naszych najlepszych pomysłów i kilku lat ciężkich testów. Zrobiona jest z elastycznej linki zaprojektowaniej specjalnie pod kątem pracy z Bite Stop System. Serce naszego opatentowanego systemu to spiralna nakładka wykonana ze stali nierdzewnej zapobiegającej przegryzienie linki. Jej właściwości zniechęcają psa do gryzienia i szarpania smyczy, nie wyrządzając mu przy tym żadnej krzywdy.

Bite Stop System i amortyzacja szarpnięć

Nasz opatentowany system zapobiegania przegryzieniu smyczy jest również doskonałym amortyzatorem szarpnięć, który oszczędza nasze stawy i kręgi szyjne psa. Bite Stop System nie traci na swoich właściwościach, nie rozciąga się i pozwala na komfortowy spacer nawet z dużo żwawszymi czworonogami.

Smycz przemyślana od początku do końca

Nasz produkt to również połączenie wysokiej jakości odblaskowej linki z elementami spajającymi całość o wzmocnionej wytrzymałości. Sprasowane z siłą 1000kg/cm2 aluminiowe tuleje spajają najważniejsze elementy smyczy przy czym pomagają zachować niewielką wagę całości.

Pozostałe elementy smyczy szyte są tytanowymi nićmi, a gęsty oplot linki zabezpiecza ją przed uszkodzeniem w kontakcie z ostrymi przedmiotami.

Bezpieczeństwo

Smycz Idealeash jest w pełni odblaskowa przez co zapewni Tobie i psu odpowiednią widoczność podczas wieczornegu spaceru. Dodatkowo aluminiowa tuleja pokryta jest odblaskową taśmą Reflexite.


Smycze Idealeash w wersji Urban Walk przeznaczone są dla psów powyżej 20kg.

Sprawdź produkty

Zapisz się do naszego newslettera

i bądź na bieżąco z nowościami

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
tel. +48 570 363 389
[email protected]