Bite Stop System, czyli jak rozwiązaliśmy problem gryzienia smyczy

Napisane 13/09/17

W poprzednim artykule omówiliśmy największy problem każdego właściciela psa, czyli dlaczego pies gryzie smycz i jak sobie z tym poradzić? Wspomnieliśmy wówczas, że najskuteczniejszą metodą jest uniemożliwienie zachowania i takie też rozwiązanie wprowadziliśmy w smyczy Idealeash poprzez Bite Stop Sytem. Pojawiły się prośby o szersze omówienie tego systemu. Poznajcie zatem system, który uzyskał polski patent i jest zabezpieczoną własnością intelektualną w USA i całej Unii Europejskiej :).

Czytaj dalej »

Dlaczego psy gryzą smycz i jak sobie z tym poradzić?

Napisane 18/08/17

Zapewne nie raz spotkaliście z problemem gryzienia, żucia czy ciamkania smyczy przez psa. Co jest przyczyną? Jak sobie z tym radzić? Co możemy zrobić, a czego kategorycznie nie powinniśmy? I najważniejsze: jak oduczyć psa gryzienia smyczy? Na te pytania odpowiem w poniższym artykule.

Czytaj dalej »

Konkurs - szelki Biothane GAJA

Napisane 03/02/17

UWAGA Konkurs! Do wygrania nasz najnowszy produkt, który niedługo dostępny będzie w sprzedaży - psie szelki wykonane z materiału Biothane, GAJA. Spośród zgłoszeń wytypujemy 3 osoby, które otrzymają od nas nagrodę. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać nam zdjęcie lub skan paragonu będącego dowodem zakupu smyczy Idealeash.

Czytaj dalej »

Zapisz się do naszego newslettera

i bądź na bieżąco z nowościami

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
tel. +48 570 363 389
[email protected]