Obroże Biothane® by Dogcessories

Wiemy, że obroża dla psa musi być wytrzymała, odpowiednio widoczna i łatwa w czyszczeniu - szczególnie jeśli pies uwielbia zabawy w błocie, kąpiele w jeziorach lub intensywne spacery. Nasze obroże wykonane są ręcznie z wysokiej jakości materiału Biothane®, który w przeciwieństwie do skóry nie traci swoich właściwości pod wpływem czasu, jednocześnie stanowiąc jej wierną imitację pod względem wyglądu.

Wytrzymałość i bezpieczeństwo

Specjalna technika wykonania opatentowana w USA sprawia, że materiał Biothane® nie pleśnieje, nie nasiąka wodą i zachowuje nowy wygląd nawet po wielokrotnym czyszczeniu. Dodatkowo tak wykonane obroże są wielokrotnie bardziej wytrzymałe od ich skórzanych odpowiedników - nasze testy, jak i materiały dostępne w internecie potwierzdają, że Biothane® jest idealnym wyborem jeśli chcemy otrzymać produkt na lata.

W naszych obrożach zastosowaliśmy również zapięcia z blokadą, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo podczas spaceru z naszym pupilem. Sprawdź na filmie poniżej jak testujemy nasze produkty.


Istotne jest dla nas by produkty, które sprzedajemy były najwyższej jakości. Przede wszystkim jednak chcemy tworzyć świat pełen szacunku do zwierząt przez co nie stosujemy w naszych produktach skóry. Obroże wykonane z materiału Biothane® są więc ukłonem nie tylko w stronę naszych psów.

Sprawdź produkty

Zapisz się do naszego newslettera

i bądź na bieżąco z nowościami

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
tel. +48 570 363 389
[email protected]