Smycze Idealeash Trekking

Najlepsza smycz na świecie.

Zaprojektowana przez prawdzwiych psich pasjonatów, innowacyjna smycz Idealeash w wersji Trekking to połączenie naszych najlepszych pomysłów i kilku lat ciężkich testów. Zrobiona jest z elastycznej linki zaprojektowaniej specjalnie pod kątem pracy z Bite Stop System. Serce naszego opatentowanego systemu to spiralna nakładka wykonana ze stali nierdzewnej zapobiegającej przegryzienie linki. Jej właściwości zniechęcają psa do gryzienia i szarpania smyczy, nie wyrządzając mu przy tym żadnej krzywdy.

Prezycyjna regulacja długości

Smycz Idealeash Trekking Lite, oraz Trekking Maxi wyposażone są w tulejki służące do prezycyjnego doboru długości. Zamocowanie karabinka smyczy pomiędzy tulejkami zabezpiecza go przed ślizganiem się po lince.

Poprzez zastosowanie innowacyjnego systemu płynnej regulacji długości możesz bezpiecznie biegać ze swoim czworonogiem bez konieczności trzymania smyczy w dłoni.

Pamiętaj, że pies nie powinien przekraczać 1/3 wagi przewodnika. Wspólne bieganie z psem to rutyna, która wymaga przygotowania i treningu zarówno od człowieka, jak i psa.

Bite Stop System i amortyzacja szarpnięć

Nasz opatentowany system zapobiegania przegryzieniu smyczy jest również doskonałym amortyzatorem szarpnięć, który oszczędza nasze stawy i kręgi szyjne psa. Bite Stop System nie traci na swoich właściwościach, nie rozciąga się i pozwala na komfortowy spacer nawet z dużo żwawszymi czworonogami.

Smycz przemyślana od początku do końca

Nasz produkt to również połączenie wysokiej jakości odblaskowej linki z elementami spajającymi całość o wzmocnionej wytrzymałości. Sprasowane z siłą 1000kg/cm2 aluminiowe tuleje spajają najważniejsze elementy smyczy przy czym pomagają zachować niewielką wagę całości.

Pozostałe elementy smyczy szyte są tytanowymi nićmi, a gęsty oplot linki zabezpiecza ją przed uszkodzeniem w kontakcie z ostrymi przedmiotami.

Bezpieczeństwo

Smycz Idealeash jest w pełni odblaskowa przez co zapewni Tobie i psu odpowiednią widoczność podczas wieczornegu spaceru. Dodatkowo aluminiowa tuleja pokryta jest odblaskową taśmą Reflexite.

Sprawdź produkty

Zapisz się do naszego newslettera

i bądź na bieżąco z nowościami

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
tel. +48 570 363 389
[email protected]