Smycze Idealeash Urban Walk

Najlepsza miejska smycz na świecie.

Zaprojektowana przez prawdzwiych psich pasjonatów, innowacyjna smycz Idealeash to połączenie naszych najlepszych pomysłów i kilku lat ciężkich testów. Zrobiona jest z elastycznej linki zaprojektowaniej specjalnie pod kątem pracy z Bite Stop System. Serce naszego opatentowanego systemu to spiralna nakładka wykonana ze stali nierdzewnej zapobiegającej przegryzienie linki. Jej właściwości zniechęcają psa do gryzienia i szarpania smyczy, nie wyrządzając mu przy tym żadnej krzywdy.

Bite Stop System i amortyzacja szarpnięć

Nasz opatentowany system zapobiegania przegryzieniu smyczy jest również doskonałym amortyzatorem szarpnięć, który oszczędza nasze stawy i kręgi szyjne psa. Bite Stop System nie traci na swoich właściwościach, nie rozciąga się i pozwala na komfortowy spacer nawet z dużo żwawszymi czworonogami.

Smycz przemyślana od początku do końca

Nasz produkt to również połączenie wysokiej jakości odblaskowej linki z elementami spajającymi całość o wzmocnionej wytrzymałości. Sprasowane z siłą 1000kg/cm2 aluminiowe tuleje spajają najważniejsze elementy smyczy przy czym pomagają zachować niewielką wagę całości.

Pozostałe elementy smyczy szyte są tytanowymi nićmi, a gęsty oplot linki zabezpiecza ją przed uszkodzeniem w kontakcie z ostrymi przedmiotami.

Bezpieczeństwo

Smycz Idealeash jest w pełni odblaskowa przez co zapewni Tobie i psu odpowiednią widoczność podczas wieczornegu spaceru. Dodatkowo aluminiowa tuleja pokryta jest odblaskową taśmą Reflexite.


Smycze Idealeash w wersji Urban Walk przeznaczone są dla psów powyżej 20kg.

Sprawdź produkty

Zapisz się do naszego newslettera

i bądź na bieżąco z nowościami

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
tel. +48 570 363 389
[email protected]