Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych akcesoriów, w oparciu o zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu w relacji człowieka z psem.

Tworząc nowe produkty, pracujemy bezpośrednio z pasjonatami psich sportów i profesjonalistami w zakresie specjalistycznej pracy z psami. W projektowaniu pomagają nam między innymi ratownicy górscy, trenerzy przyszłych psów przewodników osób niewidomych oraz weterani zawodów obedience i rally-o.

Bazując na tak bogatej wiedzy i doświadczeniu mamy pewność, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy. Gotowe prototypy są testowane przez pasjonatów psich aktywności w Europie i USA.
Na podstawie zebranych informacji, wdrażamy innowacyjne technologie, które już teraz sami możecie przetestować wybierając coś dla siebie ze stale rosnącej gamy asortymentu.

Aktywny kontakt z psem to szczęście w czystej postaci.

Firma Dogcessories powstała z prawdziwej pasji, wiedzy i doświadczenia, ale przede wszystkim z miłości do psów. Wiemy jak wiele zawdzięczamy czworonogom, dlatego przy tworzeniu naszych akcesoriów nie uwzględniamy kompromisów w odniesieniu do jakości. Zbudowaliśmy markę klasy premium, gdyż w tych kategoriach postrzegamy naszych Klientów – Przyjaciół psów— czyli Was, czytających te słowa.

Wszystkie nasze produkty są projektowane oraz wykonywane w Polsce. Każdy artykuł posiada odręczny podpis osoby bezpośrednio odpowiedzialnej za finalny efekt. Materiały, których używamy w produkcji są przygotowywane na nasze zamówienie i pochodzą głównie od krajowych dostawców. Współpracujemy również z firmami z Niemiec oraz z USA.

Jesteśmy proekologiczni

Firma Dogcessories nie stosuje w swojej produkcji tworzyw pochodzenia zwierzęcego. Kierujemy się względami etycznymi i własną filozofia życia. W trosce o środowisko podążamy za nowymi technologiami. Na świecie opracowano materiały dużo trwalsze niż skóra, z których chętne korzystamy, a nasze produkty są dla osób, które chcą żyć odpowiedzialnie i którym los zwierząt nie jest obojętny. Przeczytaj, dlaczego używamy materiału Biothane

Nasz zespół

Zespół Dogcessories składa się z naukowców, zoopsychologów, inżyniera, sportowców, groomerów, oraz instruktorów szkolenia psów. Zajmujemy się rekreacyjnym oraz zawodowym szkoleniem psów i ludzi. Wiemy o psach bardzo wiele, ale nie wiemy wszystkiego, stąd tez nieustannie się rozwijamy. To właśnie dzięki Wam – naszym Klientom- stajemy się coraz lepsi. Nasze produkty są efektem 10 lat doświadczenia w pracy z czworonogami. Energię i pomysły czerpiemy z naszej prawdziwej pasji oraz satysfakcji Klientów.

Innowacje i technologia

Nasze innowacje są chronione międzynarodowymi prawami patentowymi. Więcej na temat naszych unikalnych rozwiązań możecie przeczytać w dziale Nasze innowacje.

Nie tylko biznes

Dogcessories na stałe współpracuje z kilkoma organizacjami pozarządowymi, jednak w naszym sercu najgłębiej leży Stowarzyszenie „Po To Jestem”, dzięki któremu rozwinęliśmy swoją wiedzę i doświadczenie w partnerskiej pracy z psami. Zobacz więcej w zakładce Współpraca