• Szelki Anti-Pull przeznaczone szczególnie dla psów, które mają tendencje do ciągnięcia na smyczy.  Stanowią doskonałą alternatywę dla awersyjnych rozwiązań, takich jak kolczatki, czy też psie uzdy zwane również kantarami. Smycz podpina się do tych szelek z przodu, więc jeśli pies za bardzo nas wyprzedza, to siła z którą prze do przodu, skieruje całe jego ciało w naszą stronę bez dodatkowego wysiłku człowieka. Siły rozłożone są na całą obręcz barkową psa, a więc nie ma miejscowych przeciążeń na kręgi szyjne (jak w przypadku kantarków).
 • Szelki Anti-Pull Plus posiadają możliwość przypięcia smyczy w dwóch miejscach. Takie rozwiązanie czyni szelki uniwersalnym akcesorium, które daje poczucie bezpieczeństwa i kontroli w warunkach wzmożonego ruchu, gdzie smycz przypięta z przodu zapobiega ciągnięciu przez psa oraz swobodnego biegania ze smyczą przypiętą na grzbiecie. Smycz można podpiąć do tych szelek z przodu, więc jeśli pies za bardzo nas wyprzedza, to siła z którą prze do przodu, skieruje całe jego ciało w naszą stronę bez dodatkowego wysiłku człowieka. Siły rozłożone są na całą obręcz barkową psa, a więc nie ma miejscowych przeciążeń na kręgi szyjne (jak w przypadku kantarków). Smycz podpięta do szelek na grzbiecie daje możliwość swobodnego biegania z psem, oraz wykorzystanie tego modelu szelek w podróży autem poprzez zastosowanie odpowiednich adapterów do pasów bezpieczeństwa.
 • Szelki typu NORDIC to przede wszystkim wygoda. Czas zakładania to około 3 sekundy, wystarczy jedno zapięcie klamry z zabezpieczeniem przypadkowego wypięcia. NORDIC to proste i niezwykle funkcjonalne szelki. Wygodny uchwyt na grzbiecie oraz możliwość przypięcia smyczy między łopatkami psa doskonale rozkładają siły działające na układ szkieletowy. Szelki NORDIC pozwalają na pełną swobodę ruchów czworonoga i dobrze sprawdzają się w czasie podróży autem.
 • Obroże posiadają bardzo silne odblaski, klasyczną klamrę oraz bezpieczny system mocowania smyczy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet w przypadku bardzo dużych obciążeń i szarpnięć psa, siły rozkładają się w taki sposób, że najbardziej newralgiczny punkt – czyli klamra obroży nigdy nie jest nadmiernie obciążona. Komfort zwierzęciu zapewniają miękkie krawędzie taśm. Model obroży REFLECTIVE DOGWEAR Extra Safe Collar cechuje dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym rozpięciem.  
 • Obroża odblaskowa REFLECTIV

  35,8545,85
  Obroże posiadają bardzo silne odblaski, klasyczną klamrę oraz bezpieczny system mocowania smyczy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet w przypadku bardzo dużych obciążeń i szarpnięć psa, siły rozkładają się w taki sposób, że najbardziej newralgiczny punkt - czyli klamra obroży nigdy nie jest nadmiernie obciążona. Komfort zwierzęciu zapewniają miękkie krawędzie taśm.
 • Niezwykle wygodna i trwała obroża dla psa wykonana z innowacyjnej taśmy kompozytowej - Biothane®. Obroża z odblaskowym paskiem zakończona metalową klamrą.
 • Niezwykle wygodna i trwała obroża dla psa wykonana z innowacyjnej taśmy kompozytowej - Biothane®. Plastikowa klamra z zabezpieczeniem przed wypięciem.
 • Niezwykle wygodna i trwała obroża dla psa wykonana z innowacyjnej taśmy kompozytowej - Biothane®. Obroża z klasyczną metalową klamrą.
Go to Top