Poczuj różnicę pomiędzy zwykłym rozciąganiem smyczy a realną amortyzacją.

Pracując nad amortyzatorem szarpnięć, chcieliśmy uniknąć zbędnego rozciągania się smyczy, które w określonych sytuacjach jest niebezpieczne. Ponadto aktywny system amortyzacji, jest nieporównywalnie bardziej trwały od zwyczajnych gumowych absorberów i znacznie efektywniejszy w niwelowaniu skutków nagłych zrywów psa.

Jak to działa?

Podczas gwałtownych szarpnięć, nasz system skutecznie chroni stawy właściciela oraz szyję psa. System działa w oparciu o zasadę, że im bardziej pies ciągnie, tym bardziej wzrasta amortyzacja smyczy. Zwykłe amortyzatory gumowe pod wpływem rozciągania, tracą siłę amortyzacji, rozciągają się i kruszeją pod wpływem warunków atmosferycznych.

Komfort i bezpieczeństwo

Dzięki dynamicznemu systemowi amortyzacji szarpnięć, poczujesz większą kontrolę nad czworonogiem, a nagłe szarpnięcia nie będą powodować urazów i wywoływać bólu.
Smycz jest dla wszystkich. Doskonale nadaje się na codzienne spacery, na treningi z psem, jak i na wymagające wędrówki w różnych warunkach przyrodniczych.

Personalizacja

Standardowa długość smyczy to 200 cm, jednak możesz dowolnie zaprojektować wymiary swojego modelu w naszym konfiguratorze. Dodatkowo możesz dobrać elementy składowe i spersonalizować jej elementy według własnego upodobania.

Produkty wyposażone w tą technologię