Szarpaki Best Tug Toys

Produkty

Dostawa kurierem DPD

Za zamówienie możesz zapłacić poprzez bezpieczny i szybki system płatności internetowych PayU.

Best Tug Toys ma szeroki zakres zastosowań podczas codziennej zabawy i kształtowania zachowań. Można z łatwością zabrać go ze sobą idąc na spacer, a dzięki starannemu doborowi kolorów (żółty i niebieski), ułatwia skupienie psa na zabawce. Nasz produkt jest wynikiem wnikliwej analizy setek psów w trakcie zabaw i ćwiczeń. Po błotnych zabawach wystarczy wrzucić go do pralki, szybko schnie i znów jest jak nowy!

Zaprojektowany z pasją , dbałością o środowisko, wykonany ręcznie, podpisany własnoręcznym podpisem osoby, która dla Ciebie go wykonała.

  • Materiały używane do produkcji szarpusiów Best Tug Toys, posiadają zaświadczenia od dostawców iż, spełniają wymogi rozporządzenia REACH. Zarówno materiał, jak i barwniki nie zawierają zakazanych w Europie substancji toksycznych. Materiały gwarantują elastyczność i trwałość. Wszystkie materiały zakupione są od polskich dostawców.
  • Dzięki swojej niewielkiej wadze i kompaktowym rozmiarom, szarpaki Best Tug Toys można bez problemu zabrać za sobą na spacer lub trening.
  • Szarpusie Best Tug Toys są wyjątkowe i dlatego pozwalają zbudować silną więź między psem i człowiekiem. Nasz produkt jest wynikiem wnikliwej analizy setek psów w trakcie zabaw i ćwiczeń.
  • Każdy szarpuś Best Tug Toys, posiada własnoręczny podpis osoby, która go wykonała.
  • Kolory Best Tug Toys są dobrane w taki sposób, aby były szczególnie widoczne dla psa. 
  • Wykonane w Polsce przez osoby zagrożone wykluczeniem społecznym

Zapisz się do naszego newslettera

i bądź na bieżąco z nowościami

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
tel. +48 570 363 389
[email protected]