Zostań Partnerem Afiliacyjnym Dogcessories!

W Programie Partnerskim zarabiasz na zamówieniach złożonych przez poleconych przez Ciebie użytkowników – zaproś do nas nowych klientów, a my podzielimy się z Tobą każdą zarobioną dzięki nim złotówką. Otrzymasz aż 5% prowizji!

Jak to działa?

Przekierowanym przez Ciebie użytkownikom zostaje przypisane Twoje ID Partnera, dzięki temu każda ich wizyta w sklepie będzie rozpoznana. Oznacza to, że zyskujesz na każdym wykonanym przez nich zamówieniu (opłaconym i wysłanym). Zarabiaj z nami!

Dlaczego warto przystąpić do Programu Partnerskiego?

  • Otrzymujesz 5% prowizji netto od zamówienia złożonego przez poleconych użytkowników.
  • Minimalna kwota wypłaty to 100.00 zł – w przypadku wypłat poniżej 100.00 zł pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 5.00 zł,
  • Forma rozliczenia ustalimy indywidualnie
  • Jeśli będzie potrzeba, udostępnimy wygodne formy reklamowe gotowe do wykorzystania na Twojej stronie.

Dla kogo jest Program Partnerski?

Głównie dla osób, które prowadzą własne strony internetowe, jak i konta w serwisach społecznościowych. Oczywiście posiadanie własnej strony nie jest wymagane, ponieważ unikatowy adres URL z kodem Partnera można przekazać w dowolny sposób!

Ile można zarobić na Programie Partnerskim?

To wszystko zależy od Twojego zaangażowania – im więcej użytkowników przekierujesz do naszego sklepu, tym więcej zamówień pozyskasz, a co z tym się wiąże – wiecej prowizji zarobisz. Pamiętaj, że nie ilość użytkowników się liczy, ale jakość. Użytkownik, który nię będzie zainteresowany zakupem w sklepie, nie przyniesie Tobie zarobku. Staraj się dopasowywać reklamę do profilu użytkowników, dzięki temu będzie większa szansa, że przekierowany użytkownik będzie zainteresowany zakupem w sklepie. Górnego limitu kwoty prowizji za jedno zamówienie nie ma, jeśli ktoś złoży zamówienie za 1 000.00 zł – otrzymasz 50.00 zł prowizji za jedno zamówienie.