Innowacje i technologie

icon_SAS_2

Shock Absorbing System

icon_BSS_2

Bite Stop System

icon_SLS_2

Slider Lock System

icon_STS_2

Safe Travel System

icon_RFL_2

Reflectivity

SAS - Shock Absorbing System

Podczas gwałtownych szarpnięć, nasz system skutecznie chroni wasze stawy oraz szyję psa. System działa w oparciu o zasadę, że im bardziej pies ciągnie,tym bardziej wzrasta amortyzacja smyczy. Zwykłe amortyzatory gumowe pod wpływem rozciągania, tracą siłe amortyzacji i rozciągają się i kruszeją z czasem ze względu na działanie promieni UV.

BSS - Bite Stop System


Działa prewencyjnie, skutecznie zapobiegając podgryzaniu / gryzieniu smyczy przez psa. System został zaprojektowany w oparciu o anatomię szczęk psów, aby nie powodować cierpienia ani uszczerbku na zdrowiu.

SLS - Slider Lock System

System płynnej regulacji długości jest
jedyną tego typu innowacją na rynku. Umożliwia on na szybką zmianę długości smyczy, za pomocą tubularnych gumowych nakładek. Pozwala na swobodne przepięcie smyczy wokół pasa w trakcie spaceru i joggingu z psem. Wystarczy zapiąć karabińczyk i cieszyć się aktywnością ze swoim czworonogiem.

STS - Safe Travel System


Zintegrowana ze smyczą, wpinka do pasów bezpieczeństwa. Wyposażona w systemowi absorbcji szarpnięć, zapewnia czworonogom pełen komfort oraz bezpieczeństwo podczas podróży.

RFL - Reflectivity


Specjalne liny projektowane tylko dla Dogcessories. Posiadają elementy odblaskowe na całej długości smyczy. Znacząco zwiększają bezpieczeństwo spacerów z psem po zmroku.