Miejsca, w których możecie kupić produkty DOGCESSORIES® w sklepach stacjonarnych:

Wspieramy organizacje pozarządowe:

Najważniejsze jest i będzie zawsze Stowarzyszenie Po To Jestem (www.potojestem.pl). Działalność w Stowarzyszeniu Po To Jestem pozwoliła nam rozwinąć pasję i wiedzę, które zaowocowały rozwojem marki DOGCESSORIES®

Produkty firmy DOGCESSORIES® są również wykorzystywane przez psy lawionwe i ich przewodników w TOPR – http://topr.pl.

Bliskie naszemu sercu są również AMSTAFFY NICZYJE:

https://web.facebook.com/Amstaffy.Niczyje/

Najistotniejszy jest dla nas profesjonalizm w pracy z psem. Jeśli działasz w organizacji pozarządowej i masz wystarczające doświadczenie by zostać naszym testerem, skontaktuj się z nami, być może uda nam się nawiązać owocną współpracę:)

Instruktorzy szkolenia psów i behawioryści

“Wasze smycze pozwalają odzyskać wiarę w ponowną radość spacerów z psem.” Taką opinię usłyszeliśmy od jednej z klientek szkoły dla psów,której trenerzy używają naszego asortymentu. Jeśli chcesz doświadczyć naszej jakości i zrozumieć, co czyni sprzęt od dogcessories wyjątkowym – skontaktuj się znami. Mamy specjalną ofertę dla profesjonalistów, nie wymagającą wkładu kapitałowego w nawiązanie współpracy. ZAPRASZAMY!

 

Kliniki i gabienty weterynaryjne

Nasze akcesoria doskonale sprawdzają się w pracy z psami wymagającymi treningu behawioralnego lub będącymi w okresie rehabilitacji. Lekarze weterynarii z całej Polski cenią sobię naszą współpracę.

Gorąco zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy, że nasza oferta będzie dla Państwa atrakcyjna.

Hurtownie i sklepy zoologiczne:

Jesteśmy polskim producentem i opieramy swoją jakość na europejskich dostawcach. Nasze wzornictwo i innowacyjne rozwiązania są chronione prawem własności intelektualnej na międzynarodowym rynku. Każdy artykuł jest odręcznie podpisany przez jego twórcę.

Zapewniamy szkolenia produktowe i wsparcie marketingowe, a także programy motywacyjne dla sprzedawców. Nasza oferta ukształtowana jest w oparciu o budowanie długotrwałej współpracy przy obopólnie atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu w celu budowania nowej jakości na polskim rynku zoologicznym!

Zapraszamy do współpracy