Zabawki dla psa: szarpaki i maty węchowe

Mata węchowa dla dużego i małego psa, stymulująca, 40x45cm

4.89 out of 5

Doskonała zabawa, stymulacja węchu i sposób na nudę dla psów o każdym temperamencie!…

59,90 
WybierzThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Polarowy szarpak dla psa w każdym wieku, 60cm, Szarpuś

4.92 out of 5

Nasze szarpaki są wyjątkowe i dlatego pozwalają zbudować silną więź między psem i…

34,85 
WybierzThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Wodoodporny szarpak & aport dla psa SUPER SOLID

4.91 out of 5

Stworzony do zabaw na wodzie i na lądzie, w niskich i wysokich temperaturach!…

od: 51,00 
WybierzThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Polarowy szarpak dla szczeniaków i małych psów, 35cm, Szarpuś

5.00 out of 5

Nasze szarpaki są wyjątkowe i dlatego pozwalają zbudować silną więź między psem i…

19,85 

Zabawki dla psa

Dla psa zabawa ma ogromne znaczenie – pozwala mu spożytkować nadmiar energii, rozwijać się i oczywiście zyskać dobre samopoczucie. Jako właściciel powinieneś więc zadbać o jak najlepsze zabawki, które nie tylko zapewnią czworonogowi mnóstwo rozrywki, ale również będą dla niego w pełni bezpieczne. W naszej ofercie znajdziesz szarpak dla psa z kolekcji Best Tug Toys, która oferuje wyłącznie najlepsze rozwiązania.

Dlaczego zabawa z szarpakiem jest tak istotna dla Twojego psa?

Szarpak dla psa to zabawka, która pozwala mu na doskonałą rozrywkę – szarpiąc, pies nie tylko świetnie się bawi, ale również jest w stanie spożytkować nadmiar energii. To jednak nie wszystko – zabawa z szarpakiem jest istotna również dlatego, że znacząco usprawnia trawienie posiłków, co będzie szczególnie istotne w przypadków młodych i starszych czworonogów.
Jak to możliwe? W grę wchodzi tutaj bowiem psi instynkt łowiecki – szarpanie zabawki (a niegdyś ofiary) jest informacją dla układu pokarmowego, że czas rozpocząć produkcję kwasów trawiennych, ponieważ za chwilę nastąpi konsumpcja. Dzięki temu posiłek zostanie lepiej strawiony, co będzie bardzo korzystne dla Twojego pupila.
Dlatego też zabawa z szarpakiem dla psa powinna odbywać się po wspólnej aktywności, a tuż przed podaniem czworonogowi jedzenia.

Pamiętajcie – zabawa z szarpakiem powinna odbywać się w obecności człowieka. Nasze produkty są 100% bezpieczne dla psów, ale nie powinny być pozostawiane do samotnej zabawy, gdyż wszelkie uszkodzenia akcesoriów wynikające z takiej właśnie zabawy nie podlegają gwarancji! Lepiej więc mieć oko na czworonoga a przy okazji budować z nim silniejszą więź w ramach wspólnie spędzanego czasu :-)

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w ofercie produktami – spełniają one oczekiwania najbardziej wymagających osób, ponieważ wszystkie szarpaki dla psów są wynikiem wieloletniej obserwacji czworonogów, a także całej masy testów. Dlatego będą idealnym rozwiązaniem dla Twojego pupila.
W Dogcessories zadbaliśmy zarówno jakość asortymentu, jak również ceny – dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do składania zamówień!

Jakie szarpaki dla psa znajdziesz w naszej ofercie?

Best Tug Toys oferuje swoim Klientom różne rozwiązania, a w naszym sklepie z całą pewnością znajdziesz takie szarpaki dla psa, które w stu procentach spełnią Twoje oczekiwania. I oczywiście zamówisz takie, które będzie dopasowane do potrzeb oraz gabarytów Twojego czworonoga. Co możemy Ci zaoferować?

Standardowe polarowe modele w wariancie małym i dużym. Wykonywane z wysokiej jakości materiałów, które nie zawierają jakichkolwiek substancji, które mogłyby być szkodliwe dla psa. Są dzięki temu wytrzymałe i lekkie, a przy tym tworzone ręcznie – w ten sposób masz pewność, że inwestujesz w produkt unikalny, który posiada własnoręczny podpis swojego wykonawcy! Oczywiście szarpak dla psa jest bezpieczny dla dziąseł zwierzęcia i z pewnością umożliwi Ci zapewnienie mu miłych chwil. W sklepie dostępne są warianty dla małych i dużych psów.

Specjalne szarpaki dla psa SUPER SOLID. Alternatywą jest model, który dzięki wykonaniu ze specjalnych materiałów, unosi się na wodzie i nie zmienia swoich kształtów. Jest bardzo wytrzymały, stanowiąc wspaniały sposób na zabawę z każdym psem. Co więcej, szarpak dla psa w wersji SUPER SOLID posiada bardzo wygodne uchwyty, co daje również komfort zabawy właścicielowi czworonoga.
Szarpak Super Solid brał udział w plebiscycie Top for Dog 2020
Recenzowały go Ambasadorki Monika oraz Ania.

You've just added this product to the cart: